Wprowadź się do nowego domu
Za 48 godzin

Najtańsze kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Radomiu

Niezależny ekspert: kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Radomiu

Uzyskaj kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Radomiu aż do 2 000 000 zł za darmo. Już od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom spełniać swoje marzenia. Doskonale orientujemy się jak wygląda sytuacja finansowo-kredytowa w Polsce a nasze oferty są zawsze aktualne i najtańsze. Różnica w oprocentowaniu kredytu może wynosić aż 5% a dzięki nam klienci oszczędzają nawet do 40 000 zł. 

O nas

15+  lat doświadczenia
80+ ofert kredytowych
16+ banków w Polsce
2547+ zadowolonych klientów

Zdajemy sobie sprawę, że umowy kredytowe lub deweloperskie mogą być zawiłe i skomplikowane. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także darmowe wsparcie prawników, którzy wytłumaczą cały proces kredytowania a także umowy i formalności. 

Najważniejsze korzyści:

Za nic nie płacisz

Wsparcie prawników

Zyskasz 80% więcej szans

Negocjacja cen kredytu

Dlaczego nie pobieramy opłat?

Działamy na nowoczesnych zasadach. Nie płacą nam klienci lecz banki. Od każdego pozyskanego klienta otrzymujemy jednakową kwotę. To oznacza, że naszym jedynym celem jest znalezienie dla Ciebie najtańszego kredytu hipotecznego i mieszkaniowego w Radomiu. To wszystko uzyskasz całkowicie za darmo. 

Dyrektor doradztwa finansowego w Radomiu

Oferujemy

Dlaczego nie ma sensu szukać samemu?

Czy wiesz, że już 3 zapytania kredytowe w banku znacznie obniżają Twoją zdolność kredytową? Dzieje się tak, ponieważ banki wprowadziły zabezpieczenia przed braniem kilku kredytów naraz. My przedstawimy Ci wszystkie najlepsze rozwiązania, dzięki czemu nie będziesz musiał składać osobnych zapytań w bankach. Nie trać czasu na szukanie. Jesteśmy w posiadaniu samych najtańszych ofert na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Radomiu.

Nasi wykształceni analitycy z wieloletnią praktyką bankową zbadają Twoją sytuację finansową znacznie dokładniej niż dostępne kalkulatory online. Doradca mobilny może przyjechać z umową kredytową pod wskazany przez Ciebie adres. 

Jesteśmy rzetelną i niezależną firmą

Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru finansowego w Polsce. We współpracy z klientem stawiamy na maksymalne bezpieczeństwo i pełną skuteczność przy pozyskiwaniu kredytów hipotecznych i mieszkaniowych w Radomiu.

Co robimy najlepiej?

SKUTECZNOŚĆ POZYSKANIA KREDYTU
90%
BEZPIECZEŃSTWO
100%
STAŁY KONTAKT I WSPARCIE
100%
NAJTAŃSZE KREDYTY W POLSCE
100%

Darmowa konsultacja

nie zwlekaj – wprowadź się do swojego wymarzonego domu