Od najtańszego kredytu
dzieli Cię 1 dzień

skontaktuj się z nami już teraz

Wypełnij formularz kontaktowy

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy pośrednika finansowego i zdobądź swój wymarzony kredyt. Odpowiemy Ci jeszcze tego samego dnia.

Strona jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa SSL a połączenie jest szyfrowane.

Dane kontaktowe

Email

biuro@radomia.org.pl

Telefon

+48486795085

logo

Darmowa symulacja rat kredytu

sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z pośrednikiem finansowym w Radomiu

Pośrednictwo finansowe

Razem możemy najwięcej!

Dzięki profesjonalnym pośrednikom finansowym z Radomia możesz zaoszczędzić aż do 40 000 zł. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze oferty kredytowe. Już od ponad 15 lat dbamy o finanse klientów indywidualnych oraz firm.

Kazimierz Janiczek

Dyrektor Generalny

Co oferujemy?

Nasze usługi

Świadczymy szeroki wachlarz usług finansowych dla każdego. Gwarantujemy pełną skuteczność oraz stały kontakt z osobistym pośrednikiem finansowym z Radomia i okolic.

okulary i pióro na szklanym biurku

Do 250 000 PLN

mężczyzna podpisuje umowę na kredyt hipoteczny

Do 2 000 000 PLN

mężczyzna przegląda statystyki na tablecie

Do 5 000 000 PLN

O nas

Jesteśmy liderem pośrednictwa finansowego w Radomiu i okolicy. Zaufały nam już tysiące klientów z całej Polski.

Jesteśmy gotowi, by sprostać oczekiwaniom każdego

Profesjonalne podejście i pełna skuteczność są w stanie zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Razem z ekspertami pośrednictwa finansowego Radomia możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Koniec z chodzeniem po bankach! Twój osobisty doradca zajmie się wszystkim za Ciebie.

Pośrednik finansowy Radom: Kontakt

Nasza usługa jest całkowicie darmowa. Za każdego klienta płaci nam bank, jednak jest to zawsze jednakowa suma. Naszym jedynym celem jest wybór najtańszych rozwiązań finansowych dla każdego klienta.

W przypadku kredytów gotówkowych oraz firmowych decyzję możesz uzyskać nawet w 24h. Jeżeli masz już wybraną nieruchomość to kredyt hipoteczny możesz dostać już do 48h.

Każde zapytanie kredytowe w banku obniża Twoją zdolność kredytową. Nasze pośrednictwo finansowe w Radomiu przedstawi Ci wszystkie najlepsze rozwiązania bez konieczności składania zapytań w instytucjach finansowych.